شرکت فناوران فرتاک یک شرکت فعال در حوزه  طراحی وب سایت است که از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت در زمینه طراحی و توسعه وب‌ سایت‌ ها، نرم‌افزار های مختلف، اپلیکیشن‌ ها و راهکار های نرم‌افزاری فعالیت دارد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی اینترنت، داشتن وب سایت ضرورتی برای هر شغل یا هر فرد به حساب می آید. ما در شرکت فناوران فرتاک فاتح  قدم به قدم تا رسیدن به اهداف مشتریان با آن ها همراه هستیم، شما در این مجموعه در ابتدا از مشاوره های رایگان بهره مند خواهید شد ،سپس به بررسی اهداف و راه حل‌ ها و مسیر رسیدن به آن می‌ پردازیم تا تمامی مراحل شفاف باشند. تا شما با خیالی آسوده از طراحی سایت و تمامی خدمات این شرکت بهره مند شوید.

طراحی سایت

نقشه سایت

گوگل و دیگر موتورهای جستجو علاقه‌مند به نقشه سایت هستند که کمک می‌کند تا صفحات سایت به درستی جستجو شده و ایندکس شوند. شرکت فناوران فرتاک فاتح نقشه سایت‌های خود را بهینه می‌کند تا بهبود در نمایش نتایج جستجو حاصل شود.

پشتیانی و مدیریت

شرکت فناوران فرتاک فاتح تیم پشتیبانی قوی و حرفه‌ ای دارد که در هر زمان آماده ارائه خدمات به مشتریان است. همچنین، این شرکت تضمین می‌ کند که وب سایت‌ ها به طور مداوم نظارت شده ، بروزرسانی شده و از نظر امنیتی و عملکرد بهینه‌ای داشته باشند.

رابط کاربری آسان

ساختار سایت برای جهت دهی به مخاطب (user flow) باید بسیار ساده باشد. امکان جستجو بین مطالب سایت نیز به بهبود تجربه کاربر (UX) کمک فراوانی می کند. شرکت ما در امر طراحی سایت همواره راحتی کاربر و تجربه وی را جزو مهم ترین اصول طراحی سایت های خود می داند.

امنیت

 حفاظت اطلاعات کاربران و جلوگیری از حملات سایبری یک ویژگی حائز اهمیت در طراحی سایت است. شرکت فناوران فرتاک فاتح با استفاده از روش‌های پیشگیرانه، امنیت سایت‌ها را تضمین می‌کند.

سرعت بالا

سایت زیبا همراه با سرعت لود بالا به نتیجه عالی خواهد رسید از این رو پیش از تحویل سایت سرعت لود و بارگذاری سایت بررسی خواهد شد و در صورت هر گونه مشکل پیش از تحویل رفع می گردد.

ریسپانسیو

در مرحله طراحی گرافیک سایت 2 نسخه دسکتاپ و موبایل به تایید شما خواهد رسید. پس با خیال راحت این گزینه مهم در مراحل طراحی سایت شما با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

گرافیک اختصاصی

از نکات برجسته تیم طراحی سایت فناوران فرتاک فاتح طراحی گرافیک اختصاصی و انحصاری بر اساس برند شما است و تیم طراحی سایت، بدون هیچ الگو برداری از سایت های ایرانی و خارجی برای شما طراحی گرافیک انحصاری و خاص انجام می دهد.

سئو استاندارد

سایت زیبا همراه با سرعت خوب، بدون رعایت سئو هیچ نتیجه عالی در بر نخواهد داشت پس تیم فناوران فرتاک فاتح با دقت بالا تمام استاندارد های لازم در سئو سایت شما را در نظر می گیرد و به بهترین نحو انجام خواهد داد.

برندینگ

تیم طراحی سایت فناوران فرتاک فاتح برای کلیه مشتریان خود طراحی سایت انحصاری و اختصاصی انجام می دهد و هر طراحی سایت متعلق به همان برند خواهد بود.

بی‌ کیفیت نیستیم تا ارزان باشیم، بی‌ انصاف نیستیم تا گران باشیم. قیمت طراحی سایت بر اساس فاکتورهای مختلفی مثل گستردگی پروژه، نیازها و امکانات سایت بستگی دارد.

ما در شرکت فناوران فرتاک فاتح برای برآورد هزینه تمام شده پروژه‌ ها و متناسب با آن برآورد قیمت طراحی وب سایت، نهایت دقت و وسواس را به خرج داده‌ ایم تا ضمن حفظ کیفیت محصول نهایی بتوانیم قیمتی مناسب و رقابتی برای خدمات خود در نظر بگیریم.

فرم درخواست طراحی سایت

5 + 1 = ?