وب سایت دانلودنما
طراحی حرفه‌ ای و منحصر به‌ فرد...
مخصوص پروژه‌ های خاص...

دانلودنما یک پلتفرم خرید‌ و‌ فروش فایل در بستر اینترنت می باشد. دسترسی آسان، همیشگی و همگانی به دانش آکادمیک و تخصصی و نیز امکان به اشتراک‌گذاری مطالب یا محتوای آموزشی از اهداف این پلتفرم می باشد. سایت دانلودنما با مدیریت جناب آقای دکتر احدی، راه‌اندازی شد. که مطالب علمی و آموزشی رایگانی در این خصوص توسط تیم تحریریه شرکت دانلودنما به نگارش درآورد. همچنین محصولاتی نیز در این زمینه‌ ها پیوسته در حال بروزرسانی و تولید نیز می‌ باشد.

این پلتفرم یک وب سایت مرجع با هدف انتشار مقالات علمی و آموزشی، مقالات ترجمه‌شده، تحقیق، پروژه، کتاب، محصولات علمی و آموزشی و… در اینترنت جهت استفاده دانشجویان، دانش آموختگان و دانش‌آموزان رشته های مختلف می باشد. هدف این پلتفرم هدف ما، یادگیری شما در زمینه‌ های مختلف به بیان ساده و شیوا می باشد.

هدف اصلی ای پلتفرم یادگیری شما در زمینه‌ های مختلف به بیان ساده و شیوا می باشد. این پلتفرم به چند روش به شما کمک می کند. ارایه محصولات علمی و آموزشی رایگان، برگزاری دوره‌ های آموزشی در زمینه‌ های مختلف و ارایه محصولات تولید‌شده توسط تیم دانلودنما. وب سایت دانلودنما به طور موفقیت‌ آمیز توسط شرکت فناوران فرتاک فاتح طراحی شده است.